• گروه صنعتی پیشگامان پلی کربنات ابراهیمی بزرگترین پخش کننده دوجداره کریستال اکرولیک ٠٩١٢١٣٣٥٧٠٤ - ٠٩١٢١٧٧٠١٨١ - ٠٩١٢٥٠٧٣٠٣٥

پلی کربنات آسمان مجازی

با توجه به اینکه زندگی در محیط شلوغ و آلوده شهری تاثیر ناخوداگاه و بسیاری در برهم خوردن آرامش روحی و روانی ساکنان شهرنشین دارد، استفاده از عواملی که این تاثیر مخرب را (هرچند کم) کاهش دهد ضروری است. یکی از عوامل کاهنده اضطراب و خستگی روحی ناشی از محیط خارج خانه، طراحی هوشمندانه و آرامش بخش محیط داخلی منزل (یا محیط کار) یا به اصلاح دکوراسیون داخلی است و باز از عوامل دستیابی به یک فضا(دکوراسیون) مطلوب، استفاده بهینه از المان هایی است که با تاثیر مستقیم و یا غیر مستقیم خود بر افراد تا حد امکان آرامش بصری و در نتیجه آرامش روحی (یا کاهش آسیب های روحی روزمره) را به دنبال دارد. با توجه با اینکه آسمان مجازی این نوع از سقف کاذب همسو با فطرت طبیعت گرا و آزاد روح انسان هاست و تا حدودی طراحی های خشک و بی روح این صنعت را نرم و باور پذیر کرده است، با اقبال فراوانی در دنیا و همچنین در ایران عزیز روبرو شده است.
وجه تمایز این سقف با سقف های کاذب دیگر تایل های این نوع سقف است.روی تایل های آسمان مجازی تصاویر با ترکیبی از آسمان با المان طبیعی مثل ابر ، درخت و حتی المان های غیر طبیعی مثل هواپیما و….. مطابق با سلیقه مشتری چاپ می شود.
تعداد تایل ها بستگی به سلیقه و بودجه مشتری قابل انتخاب و سفارش می باشد. بعد از انتخاب طرح و سفارش طرح انتخابی بر روی تایل ها چاپ می شوند و به صورت پازل جاگذاری می گردند.
در عصر حاضر تخیلات ذهنی معماران و طراحان ساختمانی جامه ی عمل به خود پوشانده و طرح های نوین و خلاق آنها وارد مرحله ی اجرا شده است.

 

پلی کربنات آسمان مجازی