• طلق ابراهیمی بزرگترین پخش کننده دوجداره کریستال اکرولیک ٠٩١٢١٣٣٥٧٠٤ - ٠٩١٢١٧٧٠١٨١ - ٠٩١٢٥٠٧٣٠٣٥

پلکسی گلس

پلکسی گلاس شخصیتی الهام بخش دارد و در ذهن طراحان، واژه ای مترادف نوآوری و خلاقیت است. این ماده همه کاره است و روز بروز دامنه کاربرد آن شناخته شده و گسترده تر میشود. دوام و ماندگاری در کنار سازگاری با شرایط زیست محیطی این ماده ارزشمند را به عنوان یک پلاستیک کارآمد و اجرایی در طیف وسیعی از پروژه ها به عنوان ابزار ضروری برای خلق و ابداع معرفی می کند.

دید با وضوح تمام و کمال، رنگ های درخشان و لمس لذت بخش در کنار آیتم هایی مانند مقاومت عالی در برابر ضربه و عوامل محیطی مانند باران، تگرگ و آب و هوای طوفانی و نیز پایداری در مقابل اشعه UV و خصوصیات انتقال حرارتی مناسب از این متریال، یک همه فن حریف ساخته است.

هنگامیکه نیازمندیهای متفاوت فنی و زیبایی شناسی با هم تلاقی می کنند، پلکسی گلاس اغلب چاره کار است و این بخاطر تعهد و علاقمندی کمپانی ایوانیک به توسعه محصولات و تولید کاربری ها و فیچــر –های منحصر بفرد و راهگشا ست. توزیع گسترده و تنوع بی نظیر محصولات این کمپانی، توانسته است بزرگترین سهم بازار جهانی را بعنوان مارکت لیدر و مبدع و مخترع این پلیـمر،از آن ایوانیک کرده و با کمک مشتریانش در سرتاسر جهان، شالوده های بازار آینده اش را ترسیم و پایه ریزی کند.

پلکسی گلاس یکی از با ارزش ترین و سودمنـــد ترین پلاسـتیک ها در جهان است. این محصول را می –توان با مشخصات کاربردی متفاوت و سطوح مختلفی تولید کرد. ارائه شفافیــت بالا، پخش و توزیع نور، تمرکز نور، وضوح دید، بازتابش گرما، سپر حرارتی، ایزولاســــــیون حرارتی، بازتابش صوتی و مقاومت در برابر خش و ضربه و ....

در چگونگی ایده هایی که می توان با این محصول پیاده ســــازی کرد محدودیتی وجود ندارد. پروژه های پیشرو و مبدعانه در طیف وسیعی از موارد کاربردی با پلکسی گلاس سر و کار دارند. پلکسی گلاس در سامانه های خورشیدی بعلت شفافیت و هدایت نوری بالا و راندمــان عالی در تبدیل انرژی بکار می رود و علیرغم اینکه در معرض تابش مداوم امواج خورشیدی است هیچگاه زرد و ترد نمی شود.

پلکسی گلاس اجازه می دهد خودرو هـــــــا سبک تر ساخته شوند تا مصرف سوخت پایین تری داشته باشند. همچنین به خاطر خواص بازتابش حرارتی پلکســــی گلاس، می توان تبادل حرارتی را به حداقل رسانده و مصرف سیستم ایرکاندیشن را کاهش داد.