• طلق ابراهیمی بزرگترین پخش کننده دوجداره کریستال اکرولیک ٠٩١٢١٣٣٥٧٠٤ - ٠٩١٢١٧٧٠١٨١ - ٠٩١٢٥٠٧٣٠٣٥

پلی پانل

پلــی پانل های نــورگذر به صورت کاملا کاربردی طراحی و تولید شده اند که مسائل مــربوط به پوشش سالنهای صنعتی و سـوله ها را حل می نماید و فرصت جدیدی را برای صاحبان صنایع با کاهش 20% تا 30% مصرف برق ، ایجاد میکنند.

این محصول، علی الخصوص برای پوشش در کنار ساندویچ پانلها و ورقهای فلزی با طرحهای گوناگون،در سوله ها و سالنهای صنعتی استفاده می شوند و می توان تمام سقف را چه به صورت عرضی و چه به صورت طولی با آن پوشاند.

علی الخصوص اینکه در ساخت این پانلهای مخصوص، از مواد اولیه بسیار خاصی استفاده میگردد که با کیفیتی بالا و با احتیاط و دقت فراوان کنترل و انتخاب می شوند . همین روند کنترل کیفیت دارای ISO9001 می باشد

این موضوع سبب می گردد که بیشترین روشنایی نور طبیعی وارد محیط گردد و در نتیجه سبب کاهش 20% تا 30% مصرف برق صنایع می شود. یعنی همان میزان انرژی که صرف روشنایی سوله های صنعتی تولیدی و یا انبارها در طول روز !!! میشود.

این محصول دارای استاندارد اروپایی مقـــاومت در برابــر آتــش B S2 D0 , B S1 D0 می شود که به معنای عدم سرایت آتش و عدم تولید گازهای سمی است که جزء اساسی ترین و سختگیرانه ترین مقررات مقابله در برابر آتش سوزی در صنایع است.

پانلهای پلی کربناتی ساندویچ پانلی دارای مواد مقاوم در برابر UV می باشد که در لایه خارجی این محصول اکسترود می گردد و نه تنها سبب کاهش ورود نور طبیعی نشده بلکه از رنگ پریدگی،زرد و ترد شدن این محصول جلوگیری می کند و خواص مکانیکی نوری و مکانیکی و کاربردی ین محصول را در طول زمان حفظ میکند.

لوازم جانبی نصب این محصول، آببندی آنرا در کنار ساندویچ پانلها و ورقهای فلزی، کاملا تامین و تضمین می کند

از همین روست که می توان از این محصول در بازسازی و نوسازی سالنهای صنعتی و سوله ها، براحتی استفاده کرد.

لبه پلی پانلهای نورگذر بوسیله نوارهایی مخصوص، آببندی و هوابندی می شود تا از تعریق و نفوذ آب  و انباشته شدن گرد و خاک در جداره های آن جلوگیری گردد. همچنین می توان به طور سفارشی، لبه این محصولات را در کارخانه تولید کننده و با استفاده از حرارت مسدود کرد تا خواسته های فوق به این روش نیز تامین گردد

بطور خلاصه، پلی کربنات چند جداره ساندویچ پانلی به خاطر خصوصیات منحصربفرد نوری، مکانیکی و کاربردی که دارد، ترکیب بهینه ای از خواص مورد نیاز را در سازه های صنعتی و سوله ها عرضه و ضمانت می نماید.

این محصول در برابر حوادث غیر مترقبه طبیعی و نظامی مقاوم است و به عنوان یکی از المانهای پدافند غیرعامل برای مقاوم سازی صنایع بکار می رود و سبب می شود که سوله و سالنهای صنعتی در این زمانها نیاز کمتری به مصرف برق و استفاده از دستگاههای حرارتی و برودتی داشته باشند. همین امـر سبب چند منظوره شدن سوله ها برای اسکان مددجویان و آسیب دیدگان نیز میشود